Lista Teamów

 

Lista Teamów
Nr Start Drużyna Login na BBO  Imie i Nazwisko PID
1.  BZURA  
                            N  WlodekC  Choinkowski Włodzimierz  5582
                            S  AndrzejZap  Zapałowski Andrzej  5878
                            E  zdobywca2  Sokól-Nawalny Ewa  18762
                           W  zsto  Stoszek Zbigniew  14508
2.  THERM  
                            N therm999 Zubiel Paweł 11428
                            S megam50 Lewaciak Grzegorz 5691
                            E adameba Pawłowski Adam 6346
                           W warwol17 Warwocki Leszek 6355
 3.  KGJOK      
                            N morlok Robaszek Krzysztof 5785
                            S miesz99 Szalewicz Maciej 12923
                            E kz45 Kotliński Zbigniew 5665
                           W jarekkG Gąsiorowski Jarosław 5615
 4. YOUNG Boys      
                            N Roken2014 Ronke Jerzy 7109
                            S 11Pemo Teleszyński Przemysław 7543
                            E CONSUS2        Niedzielski Paweł                5732
                           W jerzyo48 Olczyk Jerzy 7099
 5. INWIT+      
                            N Yossarian2 Tyran Marek 7544
                            S adma34 Turant Witold 5464
                            E zdzb Beling Zdzisław 5568
                           W kaz61 Kaźmierczak Andrzej 5656
  zm wejerdna Andrejew Włodzimierz  
 6. GAWOR  
                            N gawor1 Gaworczyk Jerzy 5614
                            S edek99 Kałużny Edward nst
                            E aregot Gotwald Arkadiusz 12439
                           W mirus Marszał Mirosław 5713
 7. SOLAR  
                            N dylew Kempko Tadeusz 17693
                            S monboso 50 Pełka Andrzej 13483
                            E pit1965 Piotrowski Piotr 12777
                           W Rys_j Jędrzejewski Ryszard 5648
 8. FRANK  
                            N zbigniew13 Frank Zbigniew 7079
                            S kewals52 Sroczyński Sławomir 7117
                            E calpus Grzelczak Jacek 5624
                           W kazub Kazub Piotr 11573
   zm bafran Banacki Paweł 5564
   zm pambroz Ambroziak Paweł 5560
 9.  SIMI  
                            N jolasek Simińska Jolanta 14926
                            S suprom Supeł Roman 5834
                            E malwa50 Nalepa Małgorzata 5727
                           W MARIANWO Wojtasiński Marian 20131
   zm 123halszka Perkowska Halina 17221
   zm Jarek15677 Roszczenko Jarosław 15677
 10.