Turniej Team'ów

Wynki turnieju team'ów. Po kliknięciu na wynik wpisany w zestawach drużyn, wyświetlają się diagramy meczu.

Runda 1 – godz. 10.00

(1)BZURA 6 : 14  THERM(2)    (3)KGJOK 4 : 16  YOUNG(4)   (5)INWIT  15 : 5  GAWOR(6)   (7)SOLAR 6 : 14 FRANK(8)    

(9) SIMI-bye 12:0

Runda 2 – godz. 11.00

(1)BZURA 16 : 4  KGJOK(3)     (2)THERM 5 : 15 YOUNG(4)  (5)INWIT 0 : 20   SOLAR(7)    (6)GAWOR  13 : 7  SIMI(9)   

(8) FRANK-bye 12:0

Runda 3   - godz. 12.00

(4)YOUNG 7 : 13 INWIT(5)     (2)THERM17 : 3 FRANK(8)     (9)SIMI 3 : 17 BZURA(1)    (7)SOLAR 6 : 14 GAWOR(6)

(3)KGJOK bye 12:0

Runda 4  -  godz. 13.00

(4)YOUNG 9 : 11 FRANK(8)   (7)SOLAR 18 : 2 BZURA(1)   (2)THERM 18 : 2 SIMI(9)   (6)GAWOR 12 : 8  KGJOK(3)

(5) INWIT-bye 12:0

14.00 - 15.00 PRZERWA OBIADOWA

Runda 5  -  godz. 15.00

(1)BZURA 17 : 3 YOUNG(4)    (2)THERM 11 : 9 GAWOR(6)    (8)FRANK 9 : 11 INWIT(5)    (9)SIMI 6 : 14 KGJOK(3)

(7)SOLAR-bye 12:0

Runda 6  -  godz. 16.00

(2)THERM 11 : 9 SOLAR(7)    (4)YOUNG 6 : 14 GAWOR(6)     (8)FRANK 16 : 4 KGJOK(3)   (5)INWIT 19 : 1 SIMI(9)

(1) BZURA-bye 12:0

Runda 7  -  godz.17.00

(2)THERM 5 : 15 INWIT(5)   (7)SOLAR 15 : 5 KGJOK(3)    (1)BZURA 9 : 11 GAWOR(6)    (8)FRANK 16 : 4 SIMI(9)

(4) YOUNG-bye 12:0

Półfinały 25.10.2020 (niedziela)  - godz. 10.00 - sposób liczenia impy (8 rozdań)

(1)SOLAR 19 : 12 FRANK(4)             (2)INWIT 7 : 11 THERM(3)

FINAŁ 25.10.2020 (niedziela) - godz. 11.15 - sposób liczenia impy (16 rozdań)  

  FINAŁ (16 rozdań)                                                 o 3-4 miejsce (8 rozdań)

(1)SOLAR 16 : 50  THERM(3)                                                 (2)INWIT 46 : 2 FRANK(4)

 

            Seniorzy Teamy - Wyniki końcowe

  MIEJSCE                                         VP RAZEM  PDF  
------------------------------------------------------------------------------

  Finał 50 : 16 imp dla THERM 

 1   2 THERM                                         81.0       20    
        P.Zubiel,G.Lewaciak,A.Pawołowski,    
        L.Warwocki                          

 2   7 SOLAR                                         86.0        16 
        T.Kempko,A.Pełka,R.Jędrzejewski,     
        P.Piotrowski   

===================================  

  o 3-4 miejsce 46 : 2 imp dla INWIT                    

 3   5 INWIT                                          85.0      12
        W.Turant,M.Tyran,Z.Beling,           
        A.Kaźmierczak,W.Andrejew

 4   8 FRANK                                          81.0       8    
        Z.Frank,S.Sroczyński,J.Grzelczak,    
        P.Kazub,P.Ambroziak   

===================================    
 5   1 BZURA                                          79.0       4  
        W.Choinkowski,A.Zapałowski,          
        E.Sokół-Nawalny,Z.Stoszek            
 6   6 GAWOR                                        78.0       1
        J.Gaworczyk,E.Kałużny,A.Gotwald,     
        M.Marszał                            
 7   4 YOUNG                                         68.0       1
        J.Ronke,P.Teleszyński,P.Niedzielski,
        J.Olczyk                             
 8   3 KGJOK                                          51.0       1
        K.Robaszek,M.Szalewicz,Z.Kotliński,  
        J.Gąsiorowski                        
 9   9 SIMI                                             35.0       1
        J.Simińska,R.Supeł,M.Nalepa,         
        M.Wojtasiński,H.Perkowska,           
        J.Roszczenko                         
 

TABELA IMP / VP

IMP

VP

0 - 0

10

1 - 2

11

3 - 4

12

5 - 6

13

7 - 9

14

10 - 12

15

13 - 15

16

16 - 19

17

20 - 24

18

25 - 30

19

31+

20