Klasyfikacja Długofalowa - Wyniki

Wyniki, długa fala, informacje końcowe

W przypadku równej ilości punktów długofalowych, dotyczy to miejsc 1,2,3, i inne lokaty dzielone,

o wyższym miejscu decyduje:

1. Lepszy wynik w turnieju indywidualnym

2. Lepszy wynik na maxy

3. Gdy to nie rozstrzyga punktacji lepszy wynik z zawodnikiem 1,2,3,4,5, itd. w turnieju inywidualnym

                 Punktacja końcowa, e-senioriada 2020 OPEN

Nazwisko i imię

nick

impy

maxy

team

indy

SUMA

Kazub Piotr

kazub

16

8

8

18

50

Grzelczak Jacek

calpus

16

8

8

11

43

Turant Witold

adma34

14

14

12

0

40

Tyran Marek

Yossarian2

14

14

12

0

40

Zapałowski Andrzej

AndrzejZap

18

1

4

16

39

Ronke Jerzy

Roken2004

6

16

1

12

35

Kotliński  Zbigniew

kz45

12

20

1

1

34

Gąsiorowski  Jarosław

jarekkG

12

20

1

0

33

Warwocki Lech

warwol17

1

1

20

10

32

Gaworczyk Jerzy

gawor1

8

1

1

19

29

Pawłowski Adam

ad ameba

1

1

20

7

29

Andrejew Włodzimierz

wejerdna

0

1

12

15

28

Jakubowski Jerzy

skoczek456

20

1

0

5

26

Teleszyński Przemysław

11Pemo

6

16

1

1

24

Kempko Tadeusz

Dylew

1

6

16

1

24

Choinkowski  Włodzimierz     

WlodekC

18

1

4

1

24

Robaszek Krzysztof

mor lok

1

1

1

20

23

Beling Zdzisław

zdzb

1

1

12

9

23

Marszał Mirosław

mirus

1

18

1

3

23

Lewaciak Grzegorz

megam50

1

1

20

1

23

Pełka Andrzej

monboso 50

1

6

16

0

23

Jakubowska Urszula

ula3456

20

1

0

1

22

Zubiel  Paweł

therm999

1

1

20

0

22

Sroczyński Sławomir

kewals52

1

4

8

8

21

Jędrzejewski Ryszard

Rys_j

2

1

16

2

21

Gotwald Arkadiusz

argot

1

18

1

1

21

Kałużny Edward

edek99

0

1

1

18

20

Piotrowski Piotr

pi1965

2

1

16

1

20

Roszczenko Jarosław

Jarek15677

1

1

1

15

18

Supeł Roman

suprom

1

1

1

13

16

Niedzielski Paweł

CONSUS2

4

10

1

0

15

Olczyk Jerzy

jerzyo48

4

10

1

0

15

Płachciński Krzysztof

rockyplaye

1

12

0

1

14

Frank Zbigniew

zbigniew13

1

4

8

1

14

Kaźmierczak Andrzej

kaz61

1

1

12

0

14

 Ambroziak Paweł

pambroz

1

1

8

2

12

Kozikowski Andrzej

kozikoa

10

1

0

1

12

Jakowicki Włodzimierz

jakowickiw

8

1

0

1

10

Banacki  Paweł

baran

1

1

0

6

8

Wojtasiński Marian

MARIANWO

1

2

1

4

8

Stoszek Zdzisław

zsto

1

1

4

1

7

Sokół-Nawalny Ewa

zdobywca2

1

1

4

0

6

Nalepa Małgorzata

malwa50

1

2

1

1

5

Perkowska Halina

123halszka

1

1

1

1

4

Simińska Jolanta

jolasek

1

1

1

1

4

Szalewicz Maciej

miesz99

1

1

1

0

3

Abramik Jerzy

bosspuma19

1

12

0

0

13

Zubiel Jacek

Jacekz57

10

1

0

0

11